Nauka Jazdy Ośrodek Kształcenia Cogito

Witaj na stronie Ośrodka Kształcenia „COGITO”

Nauka Jazdy kat „ B”

Odwiedzając naszą stronę zdajemy sobie sprawę, że masz na pewno marzenie aby nauczyć się jeździć samochodem i zdobyć upragnione prawo jazdy. Jesteśmy pewni, że Twój entuzjazm i chęci poparte naszym doświadczeniem i wiedzą wystarczą byś mógł/mogła zrealizować  jedną z najlepszych inwestycji swojego życia – inwestycji w siebie.

Dołożymy wszelkich starań byś mógł/mogła dobrze przygotować się do uczestniczenia w ruchu drogowym, abyście na drodze czuli się pewnie i zawsze bezpiecznie dotarli do celu.

Pragniemy aby, każda chwila za kierownicą stała się przygodą pełną wyłącznie radosnych wspomnień i satysfakcji.

OK „COGITO” jest Ośrodkiem przyjaźnie nastawionym do Kursantów, elastycznie dostosowującym się do potrzeb swoich Klientów.

Udzielamy profesjonalnych usług w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców kat „ B”. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę oraz fachowa pomoc w przygotowaniu do egzaminu na prawo jazdy.

Biuro obsługi klienta znajduje się w Lubinie w budynku przy ul. Kopernika 8 na  I piętrze Tam również znajduje się sala wykładowa wyposażona w materiały i pomoce dydaktyczne, w której prowadzone są zajęcia z zakresu szkolenia teoretycznego.

Szkolenie praktyczne prowadzone jest zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu ulicznym na  najnowszej wersji Toyoty Yaris.
Nasze pojazdy posiadają pełen pakiet ubezpieczenia (OC,AC,NNW,Asistans) oraz ważne przeglądy techniczne.

Bezpieczeństwo kursantów jest dla nas najważniejsze.

Nasi instruktorzy nie palą w pojazdach podczas zajęć.

Ośrodek Kształcenia  „COGITO” - to również placówka kształcąca osoby dorosłe w szkołach średnich i policealnych, kursach kwalifikacyjnych, maturalnych oraz kursach językowych.

Pełna oferta na stronie internetowej : www.cogito.edu.pl